Hotel Jáchymov Komplex Curie
Hotel Komplex Curie ubytování Jáchymov Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Komplex Curie / Jáchymov

Komplex Curie v Jáchymově - Přímo v centru Jáchymova, pár kroků od autobusové zastávky, se nachází lázeňský komplex Curie. Jednotlivé domy jsou propojeny bezbariérovým koridorem, takže hosté mohou čerpat všechny služby včetně lázeňské a lékařské péče, aniž by opouštěli budovu.

V budově Komplexu Curie ubytování Jáchymov je zajištěna nepřetržitá zdravotní služba a jsou zde poskytovány komplexní zdravotnické služby a léčebné procedury i těžce postiženým klientům.

Zapůjčení horských kol, tenis, petanque, ruské kuželky, minigolf a Nordic Walking v areálu lázní. Společenské a kulturní vyžití zajištěno programovým specialistou přímo v hotelu nebo ostatních lázeňských zařízeních.

Ubytování
Ubytovací kapacita Komplexu Curie v Jáchymově je 134 lůžek v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích, z toho 2 jsou bezbariérové.

Kat. I.A: koupelna se sprchou, WC, TV se satelitními programy, lednička, telefon.

Suite: dvě menší místnosti (ložnice a obývací místnost) nejsou odděleny dveřmi, sprcha, WC, SAT-TV, lednička, telefon.

Gastronomie:
Snídaně, obědy a večeře se podávají v prostorné restauraci bufetovou formou.

Služby
Recepce je otevřena 24 hodin denně.
Hostům Lázeňského komplexu Curie je k dispozici kavárna, denní bar, salonky, knihovna, kulečník, internetový koutek. Pravidelné taneční večery se konají v prostorách kavárny. Převážná většina kulturních akcí je pořádána v protilehlém Kulturním domě. Oblibě se těší letní terasa. Hosté mohou využít parkoviště s obsluhou (za poplatek), směnárnu, kadeřnictví, kosmetiku, predikúru. Všechny budovy Komplexu léčebných lázní Jáchymov jsou NEKUŘÁCKÉ.

Dříve lázeňský dům PRAHA v Jáchymově byl původně postaven jako hotel Miracle, nyní je součástí Komplexu Curie. Hlavní budova hotelu je propojena krytým průchodem se sanatoriem Curie. Ubytovací část byla renovována a vybavena na komfortní úroveň jen pro Vás.  

Jáchymov
Město Jáchymov leží v západních Čechách, severně od Karlových Varů, v oblasti Krušných Hor, v údolí pod horou Klínovec. Jáchymov je známé lázeňské město a vyhledávané středisko zimní rekreace.

Léčba
Radonové lázně v Jáchymově jsou zaměřené na léčbu pohybového ústrojí. Radonová léčba je obecně velmi šetrná, nezatěžuje organismus ani tepelně ani po stránce oběhové, nebo acidobazické rovnováhy. Dobře tolerována je i seniory. Je vhodná především pro léčbu chronických onemocnění, postihujících pohybový aparát: zánětem všechna revmatická onemocnění kloubů, měkkých tkání, páteře ...

Hotel Jáchymov Komplex Curie - Služba na recepci je 24 hodinHotel Jáchymov Komplex Curie -  Recepce poskytuje směnárenské služby.Hotel Jáchymov Komplex Curie - K hotelu přísluší parkovištěHotel Jáchymov Komplex Curie - disponuje restauracíHotel Jáchymov Komplex Curie -  kadeřnictví - holičství Hotel Jáchymov Komplex Curie -  je k dispozici připojení na internetHotel Jáchymov Komplex Curie -  je k dispozici letní terasaHotel Jáchymov Komplex Curie - disponuje kavárnouHotel Jáchymov Komplex Curie - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Jáchymov Komplex Curie - přijímá kreditní karty VISAHotel Jáchymov Komplex Curie - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Jáchymov Komplex Curie - přijímá kreditní karty JCBHotel Jáchymov Komplex Curie - krytý bazén v hotelu.Hotel Jáchymov Komplex Curie - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Jáchymov Komplex Curie - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Jáchymov Komplex Curie - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Jáchymov Komplex Curie - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Jáchymov Komplex Curie - na pokojích je telefon